Sportske Vesti oficijalni website | Ulaz na site : Registruj se | Uloguj se

Francuska: Marsej zaseo na čelo tabele

четвртак, 28. април 2011.

Share this history on :
U vecerašnjim zaostalim mecevima 32. kola šampionata Francuske, ocekivane pobede ostvarili Lion i Marsej, koji je trijumfom nad Nicom, uz tri gola Ajua, preuzeo lidersku poziciju na tebeli.

MarsejKako se bliži sam finiš sezone, aktuelni šampion Francuske, ekipa Marseja, sve je bliža odbrani titule.

U zaostaloj utakmici 32. kola, ekipa Didijea Dešama trijumfovala je nad Nicom rezultatom 4:2, uz blistavu partiju trostrukog strelca Andre Ajua.

U gostujucem timu od prvog minuta na terenu su bili i Pejcinovic i Ljuboja, koji je zamenjen u 61. minutu.

Vecerašnjom pobedom, Marsej sada ima bod prednosti u odnosu na dosadašnjeg lidera, ekipu Lila.

Trijumf na svom terenu ostvario je i Lion, koji se pobedom nad Monpeljeom rezultatom 3:2 ucvrstio na trecem mestu.

Francuska, Liga 1 - 32. kolo