Holandija i Danska u polufinalu, Nemci jedva do remija

субота, 7. мај 2011.

Share this history on :
U17 Evropsko prvenstvo u SrbijiAgencije | 06. 05. 2011. - 19:28h | Komentara: 0
Kadetska fudbalska reprezentacija Holandije savladala je danas u beogradu selekciju Rumunije sa 1:0 (1:0), u drugom kolu B grupe prvenstva Evrope.

Holandija je do plasmana u polufinale došla pogotkom Vilhene u 8. minutu.

U drugom mecu B grupe Nemacka je u poslednjem minutu izbegla poraz od Ceške - 1:1. Juliš je u 12. minutu doneo Cesima prednost, ali je "pancere" drugog poraza na prvenstvu spasio Samed Jesil. Ceški golman Lukaš Zima je odbranio dva penala u drugom poluvremenu, ali nije uspeo da spreci pogodak u poslednjem minutu igre.

U grupi A, Srbija je remizirala sa Francuskom (1:1), dok je Danska pobedila aktuelne šampione Evrope Englesku sa 2:0 i obezbedila plasman u polufinale.

Viktor Fišer je ponovo odigrao fantastican mec i u 13. minutu naceo je mrežu "gordog Albiona" za 1:0. Pored Fišera, u duelu sa Srbijom istakao se i Zohore, a upravo je tamnoputi mladic postavio konacnih 2:0, 10 minuta kasnije.

U trecem kolu, 9. maja, sastaju se:
A grupa: Danska - Francuska (Novi Sad, 17,15 sati), Engleska - Srbija (Indjija, 17,15)
B grupa: Rumunija - Nemacka (Smederevo, 13), Holandija - Ceška (Beograd, 13)

Thank you for visited me, Have a question ? Contact on : youremail@gmail.com.
Please leave your comment below. Thank you and hope you enjoyed...