Roma sačuvala nadu

понедељак, 2. мај 2011.

Share this history on :
Rimljani pobedom u Bariju stigli Udineze na petoj poziciji, i sada ocekuju da im Juve napravi uslugu u ponedeljak uvece na "Olimpiku"

TotiRoma je slavila protiv otpisanog Barija, strelac je bio Rosi u 94. minutu, za konacnih 3:2. Ovu utakmicu pamtice i Francesko Toti koji je prestigao legendarnog Bada na listi najboljih strelaca Serije A, kada su Italijani u pitanju.

Prvi su do vodstva stigli Puljezi, sa penala, nakon što je Žuan srušio Masijela, precizan je bio Bentivoljo.

Medutim gosti stižu do izjednacenja golom Totija koji je iz slobodnog udarca matirao Žilea.

Bari je još jednom poveo, Norvežanin Huseklep je glavom savladao Donija.

Domacinu mec nije znacio ništa, ali dobro su se borili. Roma je izjednacila sa penala, drugim golom Totija.

Imao je Bari nekoliko šansi, cak su u 90. minutu pogodili precku. Na drugoj strani, u nadoknadi vremena pogodak Rosija za pobedu koja cuva nadu. Roma ima sada 59 bodova, koliko i Udineze, jedan manje od cetvrtoplasiranog Lacija.

"Orlovi" imaju mec manje, u ponedeljak uvece docekace Juventus na "Olimpiku".

Thank you for visited me, Have a question ? Contact on : youremail@gmail.com.